NFA-TOX

NFA-TOX, USA menşeili hammaddesi ve özel formülasyonu ile etkili bir toksin bağlayıcıdır. Bakteriyel ve fungal kaynaklı sindirim sistemi hastalıklarından korunmaya yardımcı olur.

 

Hayvanların performansını ve refahını düşüren bağırsak sorunlarının kontrolüne destek sağlar.

 

Bakteriler tarafından hastalıklara neden olan biyotoksinleri hedef alır. Patojenik bakterilerin biyotoksinlerini geri dönüşümsüz olarak bağlayarak kontrol altına alır.

 

Canlı hayvan ve su ürünleri endüstrilerinde patojen bakteriler tarafından meydana getirilen klinik ve sub klinik kayıpların maliyeti çok yüksektir. Sağlıklı bir bağırsak gelişimi hayvan besleme programından elde edilecek en yüksek faydayı sağlamaya yardımcı olacaktır.

 

Hastalıklara neden olan biyotoksinlere karşı güçlendirilmiş koruma sağlar, endüstride var olan en geniş spektrumda biyotoksinlere karşı bağırsak bariyerini aktif şekilde korur. Etken maddenin çok çeşitli biyotoksin moleküllerini kimyasal olarak bağladığı detaylı olarak araştırılmış ve (60’tan fazla araştırma sonucuna dayanarak) etkinliği ispatlanmıştır.

 

Yapılan çalışmalarda etken maddenin yumurtacı tavukların üretkenliğini geliştirdiği; yumurta veriminin artması ve yemin yumurtaya dönüşüm oranını gelişimi ile gösterilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Kanatlı hayvanlarda 1 ton yeme 1 kg katılarak kullanılır.

AMBALAJ

25 kg kraft poşet.