ACID POWER

ACID POWER kanatlılarda Salmonella inhibitörü gibi etki göstererek bağırsağın asitliğini arttırıcı bir üründür.

KULLANIM ŞEKLİ

1.000 lt içme suyuna 1 lt katılarak kullanılır.

AMBALAJ

1 lt plastik şişe, 5 lt ve 25 lt plastik bidon.

NATACID

Kanatlılar için Organik Asit

NATACID, bağırsak pH’ını düşürerek yararlı mikroflora üremesini desteklerken zararlı mikroorganizmaların üremesini inhibe eden organik asitlerin etkin kombinasyonundan meydana gelmiştir.

NATACID, karma yemlerde ve yem hammaddelerinde bulunan Salmonella gibi gram negatif bakterilerin kontrol altına alınmasını sağlar. Kanatlı hayvanlarda bağırsak pH’sını asitleştirir ve böylece bağırsağın korunması, iyileştirilmesine yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

2.000 lt içme suyuna 1 lt katılarak kullanılır.

AMBALAJ

1 lt plastik şişe, 5 lt ve 25 lt plastik bidon.

NATACID FP DRY

NATACID FP DRY, karma yemlerde ve yem hammaddelerinde bulunan Salmonella gibi gram negatif bakterilerin kontrol altına alınmasını sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

Karma yemlerde ve yem hammaddelerinde, koruyucu amaçlı olarak 1 ton yeme 1 kg-4 kg ilave edilerek kullanılır

AMBALAJ

25 kg kraft poşet.

NATACID CFP DRY

NATACID CFP DRY, karma yemlerde ve yem hammaddelerinde bulunan Salmonella ve E.coli gibi gram negatif bakterilerin kontrol altına alınmasını sağlayan antibakteriyel bir yem katkı maddesidir.

KULLANIM ŞEKLİ

NATACID CFP DRY 1.000 kg yeme 2 kg-6 kg katılarak kullanılır. Düşük riskli yemler kullanılacağında veya peletleme için 1.000 kg yeme 2 kg-3 kg katılarak kullanılır. Hayvansal protein kaynakları kullanılacağında veya 1.000 kg öğütülmüş yeme 4 kg-6 kg katılarak kullanılır.

AMBALAJ

25 kg kraft poşet.