MARVEL

MARVEL, vitaminler, asitler ev yağların kombinasyonunu içeren likit formda yem katkı maddesidir.

MARVEL, karaciğer ve böbrek gibi zarar görmüş hayati organların yenilenmesine yardımcı olur. Oksidatif stresin organlar üzerindeki negatif etkilerini ortadan kaldırır. Sindirim sistemindeki asidik ortamın korunmasına yardımcı olur ve bağırsak enfeksiyonları görülme riskini azaltır. Bağırsak florası için uygun ortam sağlar. Sindirim sistemine giren mikotoksinlerin inaktivasyonunu sağlar. Immunmodülatör etkisi ile bağışıklığın güçlendirilmesini ve hastalıklara karşı direncin geliştirilmesinde büyük rol oynar.

KULLANIM ŞEKLİ

3.000 lt içme suyuna 1 lt katılarak kullanılır.

AMBALAJ

1 lt plastik şişe.

OPTIMIZER

Toz formdaki OPTIMIZER, yem ve yem katkı maddelerinde toksin bağlayıcı olarak kullanılır.

KULLANIM ŞEKLİ

Kanatlı hayvanlarda 1 ton yeme 1 kg-2 kg katılarak kullanılır.

AMBALAJ

25 kg kraft poşet.

NFA-TOX

NFA-TOX, USA menşeili hammaddesi ve özel formülasyonu ile etkili bir toksin bağlayıcıdır. Bakteriyel ve fungal kaynaklı sindirim sistemi hastalıklarından korunmaya yardımcı olur.

 

Hayvanların performansını ve refahını düşüren bağırsak sorunlarının kontrolüne destek sağlar.

 

Bakteriler tarafından hastalıklara neden olan biyotoksinleri hedef alır. Patojenik bakterilerin biyotoksinlerini geri dönüşümsüz olarak bağlayarak kontrol altına alır.

 

Canlı hayvan ve su ürünleri endüstrilerinde patojen bakteriler tarafından meydana getirilen klinik ve sub klinik kayıpların maliyeti çok yüksektir. Sağlıklı bir bağırsak gelişimi hayvan besleme programından elde edilecek en yüksek faydayı sağlamaya yardımcı olacaktır.

 

Hastalıklara neden olan biyotoksinlere karşı güçlendirilmiş koruma sağlar, endüstride var olan en geniş spektrumda biyotoksinlere karşı bağırsak bariyerini aktif şekilde korur. Etken maddenin çok çeşitli biyotoksin moleküllerini kimyasal olarak bağladığı detaylı olarak araştırılmış ve (60’tan fazla araştırma sonucuna dayanarak) etkinliği ispatlanmıştır.

 

Yapılan çalışmalarda etken maddenin yumurtacı tavukların üretkenliğini geliştirdiği; yumurta veriminin artması ve yemin yumurtaya dönüşüm oranını gelişimi ile gösterilmiştir.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kanatlı hayvanlarda 1 ton yeme 1 kg katılarak kullanılır.

AMBALAJ

25 kg kraft poşet.